| Ion_Popov_1999 a întrebat:

Salut, am un Xbox 360 si am o intrebare, pot juca Online fara sa cumpar Gold account?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu poti, dar daca esti persistent sa cauti, gasesti card pe un an, si cu un mil happy
Eu am dat cred 17 lire, ultima oara, pe un an, dar am prins oferta.
Iti da si 2 jocuri sau 4 pe luna, am uitat, ca nu m-am mai jucat de mult.

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Pentru a te putea juca online pe Xbox, fie ca e 360, One, One X etc. trebuie sa cumperi XBOX LIVE GOLD https://www.emag.ro/......DQZBM7BBM/