| DreamHouseit a întrebat:

Salut am urmatoare configuratie la pc.
Rami 502 mb.
Placa video integrata Inter Graphics 82865G Graphics Controller de 96 mb
Procesor : cpu 2.66 ghz
ce jocuri pot rula. funda pentru cele mai bune. care si merg desigur

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Fifa 10, F1 challenger 99'-02', Hitman1, 2, Ford Racing 1, 2, Moto GP 2008, City Car Driving, America's Secret Operations...

| GeoOk a răspuns:

Salut! Sniper-Art Of Victory, Fifa 07, Nfs Most Wanted, Nfs Undeground 1-2, Nfs Porsche, Hulk, Spiderman 1-2, Counter-Strike 1.6, Haulin, Metin, Call Off Duty, Age Of Empires 2/3, WWE RAW 2008. happy