| horysk8 a întrebat:

imi ziceti va rog ce jocuri imi merg pe pc asta?
placa video:Intel(R) 82865G Graphics Controller
rami:512
procesor: Intel core 2. 80ghz
cine stie are funda

2 răspunsuri:
| EzeQuielz a răspuns:

Eu win 7? că eu am Intel core 2.80 si am win 7...
oricum:max payne 1, 2, 3 (3 nu stiu daca merge ca eu nu l-am descarcat...),
transformice, zuma, metin2, wow(world of warcraft), quake 3, cs 2d, cs(oricare), carnage contest, cars radiator springs aventures, gta 1 sau london, gta 2, gta 3, sa, vc(4 nu merge ca am incercat eu), madagascar, off road arena, onverse, kaneva, stranded 1 sau 2, the sims 1 sau 2, turtle odyssey, wolfteam, atwar, wizard101, pariah, surgeon simulator(iti trebuie unity).
cam atatea jocuri am si iti vor merge ca ai acelasi pc ca mine...
bafta la gamingwinking happy!