| Romeo666 a întrebat:

Salut.Am vazut ca exista pe net o gramada de anunturi de vanzare cu conturi de GTA 5 Online de pe Social Club si as dori sa vand si eu contul de GTA 5 Online de pe Social Club dar nu stiu cum se procedeaza? Dar daca vand contul de GTA 5 Online de pe Social Club mai pot crea altul cu un alt personaj si sa reincep sa fac level si alte lucruri ca sa il vand si pe acela? Pot face mai multe conturi pe un singur cont care este doar al meu? Dar daca imi cumpar PS5 si doresc sa joc GTA 5 Online si ma conectez la contul meu Social Club imi va ramane acelasi caracter cu acelasi level si masini etc sau este totul de la zero chiar daca ma conectez la aceelasi cont al meu?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pai daca iti vinzi contul trebuie sa iti faci alt cont de Rockstar Social Club, si o iei de la 0. Nu incerca sa dai teapa, pentru ca iti face report si iti inchide contul oricum.