| XxMatei99xX a întrebat:

am un cont de social club de la gta 5 si am gta 5 crack-uit si nu stiu cum sa conectez contul de social club la gta 5, Ajutor pls ca nu ma pot juca gta 5 online gratis. Dau funda la cel mai bun raspuns primit

2 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Tu vrei sa joci gta 5 online moca? nu ai nici CD-KEY pentru el

| UnderVoltage a răspuns:

Nu se poate asa ceva dar cel mai simplu cumperi gta 5 ca si asa acum e foarte ieftin
https://store.steampowered.com/......ft_Auto_V/
15 euro e pomana tinand cont ca eu am dat 35 pe el acum cativa ani.