| Lungu_Alexandru_1998 a întrebat:

Salut, am vrut sa fac o gluma unui prieten dandu-i un fisier care ii stinge calculatorul cum e asta...http://www.youtube.com/watch?v=rWk9nak9rZw. Acel fisier l-am dat sub pretextul ca este o poza cu mine el dandu-i "open with" cu programul Windows Photo viewer si acum toate programel cu ".exe" ruleaza cu Windows Photo viewer ce ar trebui sa fac? :(

1 răspuns:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Un mod ar fi sa redenumeasca toate intrarile in program si la sfarsit sa pune.exe (poate sa fie numele vechi dar cu.exe la sfarsit)