| Trandafir_Beatrice_1981 a întrebat:

am windows 7 si nu imi merge niciun joc cu grafica 3d, imi zice ca grafica nu e instalata. abia am cumparat laptop.ul si nu imi merge niciun joc......sau cred ca nu am placa video instalata si nu stiu sa o instalez, ma puteti ajuta?! mersi

1 răspuns:
| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Uita-te pe yotube cum ai dai la windows sa isi faca toate update la windows 7 si in update alea e si drivaru de la placa video se instaleaza singur si pourma cred ca iti merge
]