| Kolman_Silviu_2001 a întrebat:

Salut,am Windows 8.1 si am instalat metin2RO dar nu imi merge.
Mi-ati putea spune ce sa fac sau sa imi lasati un link cu vreun tutorial?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Kashhe a răspuns:

Ai putea detalia problema? Fără să oferi mai multe detalii despre ce nu îți merge mai exact, nu poți fi ajutat.
Unde nu merge? Se oprește undeva? Dă vreo eroare? Poți face o poză?

| Kolman_Silviu_2001 explică (pentru Kashhe):

Pai il deschid cu gameforge si ii dau incepe jocul, imi apare fereastra cu serverele si chanel-urile dar nu ma lasa sa apas pe nimic chiar daca imi apare sageata.Si cand vreau sa imi scriu contul toata fereastra incepe sa se bruieze, dar nu e problema cu gameforge-ul sau ceva ca acolo imi merge.Singura problema e cand apare fereastra cu serverele.

| Kashhe a răspuns (pentru Kolman_Silviu_2001):

Încearcă să descarci un program auto login pentru metin.