| davidutz1234567 a întrebat:

Salut,am windows vista si mu pot juca minecraft pentru ca da BAD CARD DRIVERS ma putesi ajuta ps placa video Intel

3 răspunsuri:
| Viperk0 a răspuns:

Da click dreapta pe desktop si dai pe properties. acum dai click pe settings si dai click pe advanced si dai la fereastra aia cu troubleshoot si dai cu mausu pana la a treia liniuta... un pic mai jos ar trebui sa iti scrie asa : Disable all Directdraw and direct3d accelerations, as well as all cursor and avanced drawing accelerations.Use this setting to correct severe problems with directX accelerated applications. PS: Imi dai funda? SUnt primul care ti-a raspuns tongue

| davidutz1234567 explică (pentru Viperk0):

Nu ma lasa
id-ul meu davidbucur57

| GoreaNicu a răspuns:

Inri aicihttp://www.nvidia.ru/Download/index.aspx?lang=ru
alege care ti se potriveste la calculator
downloadeazal
instaleazal
si joacate Minecraft;):D