| Labpateu a întrebat:

Salut,am Xbox One și joc fifa 17 dar când vreau sa joc online îmi pare scris așa,,Your profile does not have The correct permissions to access this feature " Nu stiu ce sa fac.
Eu am intrat la setări și am activat modul online, dar tot nu merge, ma puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Pai suna cam asa "Profilul tau nu are permisiunile corecte pentru a accesa această funcţie", probabil nu ai bagat cu ceva corect si de aia nu iti merge.

| Labpateu explică:

Îmi puteți spune ce sa activez din setări sau sa îmi Trimiteți o poza pe Facebook!
Va rogggggg!