| Ronaldo2007 a întrebat:

are cineva transferurile 2012 la fifa 07 care sa mearga la manager mode si cu real madrid? am unul dar cu barca sau real nu merge si am observat ca au staful upgradat la nivel 10. Cel care merge FUNDA.

2 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Nu cred ca este posibil sa ai transferurile din 2012 tocmai la fifa 07, imi pare rau ca te dezamagesc dar ar trebui sa joci macar fifa 12 sau 13.

| Ronaldo2007 explică (pentru Miranda29):

Ba da dar nu imi merge sa joc cu real madrid la manager mode mai mult de un sezon