| Spektrawon a întrebat:

Salut are cineva va rog un hack 4story.ro pentru gold sau plus si poate sa imi dea si mie dau funda...happy

1 răspuns:
| Danutu a răspuns:

1.Nu mai face mesaje din astea ca poate unul sa iti dea un virus si iti fura tot!
2.Hack pentru gold nu vei gasi niciodata! dar pentru viteza, aduna monstri, atac rapid, teleport vei gasi!
3.Acum pe 4story sunt misiuni si nu ai nevoie de bani la ce iteme iti dau acele misiuni!
4. Daca vrei sa joci 4story cu hackuri incearca 4story EG acolo gasesti doar printr-un search pe youtube!