| Mishulika9000 a întrebat:

Salut as avea nevoie de jocuri noi, Placa video: 256 mb, ram 512 mb iar procesor amd atholm 54, 2800+. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| danymury a răspuns:

Pai pe calc asta merg:Empire Earth, NFS: Underground I si II, jocuri noi nu prea o sa-ti mearga ca cer prea mult si nu ai rami, daca ti-ai mai baga rami atunci ti-ar merge jocuri mai tari

| Mishulika9000 explică:

Da multumesc, pe jocurile acestea le stiu, nu este neaparat slab calculatoru. Am jucat chiar si san andreeas la maxim sau ce jocuri mai stiu eu puternici, stiu ca placa video e cam mica si rami dar vreau sa imi iau calculator in vara, dar procesorul tine happy As putea juca si un joc mai tare la low nici chiar ca gta IV dar ganditi-va Inca mai astept raspunsuri, funda si vreau sa le enumerati