| boyka2012 a întrebat:

Pe un pc cu 512 ram, procesor 1. 6 2800+, placa video 256 ce jocuri cat de cat decente merg?(fara sa-mi dati site'uri sau altceva)fundabig grin

3 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Pai pe un calculator asa praf(scuze dar placa video de 256? procesor 1, 6 GHrz? cam slabutz pc-ul)nu prea ai decat sa te joci jocuri care ocupa 100 MB max

| boyka2012 explică (pentru CAMIOANIEEE):

Poti sa sp k este praf, nu este al meulaughing, dar te contrazic pe pc ala merge fifa 10, nfs, etc deci...

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru boyka2012):

Atunci daca stiai dc mai intrebasi? nu prea stiu cerintele de sistem ca nu ma uit la ele daca vad ca nu-mi suporta il sterg asa fac eubig grin.