| dumitracheboom a întrebat:

As avea o intrebare sa va pun. Cine stie un joc online da in afara de cs metin2 4story si cabal

Multumesc

Răspuns Câştigător
| ShogardFTW a răspuns:

Avem World of Warcraft, Champions online, Global Agenda, Forsaken World, Alien Swarm, daca iti plac siooterele fiecare Call of duty are multiplayer, BattleFieald Bad Company 2 are MP foarte fain, Team Fortress 2 etc.

10 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Deci esti un jucator adevarat al jocurilor online, bravowinking.
Dar ca sa-ti completezi lista incearca jocul World of Warcraft nu stiu daca ai auzit de el dar este chiar foarte popular... Este un fel de combinatie 70%4Story si 30% Metin2.
Succeswinking!

Daca raspunsul te-a ajutat poti acorda o fundita!

| MrCaNaByS a răspuns:

Lineage, lineage II, wow, ...etc

| VideoGame a răspuns:

Pai jocuri online sunt o gramada dar uite aici o lista:
Fifa
call of duty
runes of magic
dekaron
wow

| dumitracheboom explică:

Lume am jucat toate jocurile pe care mi le ati propus am uitat sa le punin intrebare spuneti va rog alte jocuri

Răspuns utilizator avertizat
| xAdiinax a răspuns:

Imvu=]

| WeeD_1692 a răspuns:

Www.jocurionline.in - jocuri online

| o0ExilE0o a răspuns:

Battalefiled heroes (ca metin) doar ca e siooting 3d

| Andrei_7644 a răspuns:

Age Of Empires Online, e free.

| LONJUmetin2 a răspuns:

Pai mai este Wow ADICA wORD OF WARCRAFT este un joc foarte interesant. mai este im-vu. dar mai bine joaca jocuri normale. pe net gasesti orice vrei big grin