| Nexon a întrebat:

As dori cate jocuri in care sa te poti plimba cu masina, sa faci misiuni (bataie, impuscaturi). Fara Gta, True crime LA/New York, Reservoir dogs. Sa mearga pe 3.0 ghz, 1 GB Ram, 256 placa video. Funda pentru cele mai bune jocuri.

2 răspunsuri:
| Nexon explică:

E super Mafia 2, dar mie nu imi merge, are cerinte prea mari...

| Quadeee a răspuns:

Pai,eu iti recomand Mafia 2, deoarece este un joc super tare in care poti conduce masini si sa te bati, si sa impusti(cred ca e evident dupa titlu)