| Nexon a întrebat:

As dori cateva jocuri in care sa fii politist, sa rezolvi cazuri, sa te poti plimba cu masina ( fara true crime new yokr / la, max payne). 'SA MEARGA PE URMATOARELE CERINTE : 1 GB RAM, 3.0 GHZ, 256 PLACA VIDEO '. Funda pentru cele mai bune jocuri...

1 răspuns:
| LionelMessi10 a răspuns:

Art of Murder ar fi, doar ca nu impusti si nu esti chiar politist si un detectiv.
In APB Reloaded poti sa impusti, sa te plimbi cu masina, ai misiuni pe care le rezolvi online. E un avantaj sa fie multiplayer pentru ca esti ajutat.Art of Murder nu e multiplayer.