| QAZDAWN a întrebat:

As dori sa aud opinia voastra in materie de jocuri de strategie. Daca se poate sa dati cateva exemple. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Jocurile de la Paradox sint printre singurele cu adevarat axate pe partea de gindire si strategie pe termen lung, restul (de-alde Red Alert samd) sint pentru copii. De vazut Hearts of Iron: Doomsday si Darkest Hour: A Hearts of Iron Game, in special cu modul Keiserrreich.

2 răspunsuri:
| Pe3 a răspuns:

Starcraft Wings of Liberty
Heart of Swarm
Red Alert 1, 2, 3
Pe Telefon:Clash of Clans

| metten1 a răspuns:

Darkorbit si metin2 ro sunt cred ca cele mai bune si jucacete jocuri