| HereComesTheBoom a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog cateva jocuri de strategie?
Joc Empire Earth2 dar as dori sa incerc si altceva. Daca stiti cumva vreun joc de strategie, istoric, cu imperii; va rog sa imi spuneti aici. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dragos12345890 a răspuns:

Iti recomand sa joci:
Commnd&Conquer Generals
C&C Generals Zero Hour
C&C Tiberium wars 3
C&C Red Alert 3
Eu le-am jucat si chiar imi plac happy

3 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Seria Total War e cea mai cea.

| Regizorul a răspuns:

Age of empires toate 3 (Aoe)
Warcraft 3
Starcraft
Si daca iti place Dota incearca League of Legends
este un joc online si inregistrarea este foarte usoara- copiaza tot ce scriu eu in ghilimele acum ''http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4f9957fd3ee54728895447 '' scrii numele dorit unde te directioneaza linkul, parola...etc
dupa aia dai download game si atat, te poti juca dupa aia cat vrei.
Dupa parerea mea league of legends o sa iti placa cel mai mult

| WoodenCross97 a răspuns:

Hey! Poti incerca The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth II laughing.e cam lung dar ti-l recomand este Stapanul Inelelor.Numai binewinking. FUNDA?