| AnonymuSest a întrebat:

Salut, as dori sa cumpar si eu farming simulator 2013 multiplayer, se poate instala pe mai multe PC, de pe acelasi CD/DVD sa putem juca multiplayer online?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU merge! big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si cu Key-ul cum faci? Ai un singur Key pe care il folosesti doar tu. Jocul il poti instala de cate ori vrei tu. Deci nu se poate instala pe mai multe pc-uri. Chiar asa de prosti vrei sa-i iei pe creatorii de jocuri?

| AnonymuSest explică (pentru neluL):

Frate... stii ce, no zis nimeni cas prosti, dar m-am gandit ca poate merge si asa...

| neluL a răspuns (pentru AnonymuSest):

NU merge! big grin