| KenaSebi a întrebat:

Cine stie un site in care poti sa faci coin-uri si cu aceste coin-uri sa pot cumpara key-uri de la diferite jocuri de pe Steam?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Sincer să fiu nu există metode de genul.
Majoritatea site-urilor de genul sunt scam şi nimic în plus. Chiar dacă ai văzut clipuri pe diverse platforme şi chiar pare real, nu este. Toată "munca" depusă constă în dezactivarea AdBlock şi afişarea de reclame cât timp te joci pe degeaba şi astfel ei fac bani fără să vrei.
Bine, dar de ce să ma crezi? Pentru că eu personal am încercat o chestie de genul, bani gratis doar pentru că te uiţi la reclame. Şi, ce să vezi? după câteva zile de "muncit" continuu... m-am ales cu nimic.
În locul tău m-aş angaja pentru bani reali şi nu scam pe faţă.

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: