| keatarnaveni a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste jocuri shooter. Care sa aiba legatura cu primul sau al doilea razboi mondial (fara call of duty sau medali of honor si sa nu aiba la cerinte de sistem Dual Core). Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Greu...Band of Brothers, Castle Wolfenstein, Return to Castle Wolfenstein, Hidden and Dangerous 2, Sniper Elite. Ca si strategie recomand Blitzkrieg ( primul )
Toate iti vor merge, poate cu exceptia lui Castle Woflenstein. Return to c. wolfenstein a aparut odata cu Allied Assault si e destul de ok jocul. hidden and dangerous tine mai mult de tactica si ai de memorat vreo 60 de butoane pe tastatura laughing Band of Brothers sunt mai multe, va trebui sa le cauti, si ea tine mai mult de tactica. Daca vrei multiplayer cauta Day of Defeat (pentru HL1) sau Day of Defeat: Source