| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori sa ma apuc de gaming pe youtube si nu stiu niciun nume ce sa imi pun ca sa ma stie si lumea de exemplu unii au iRaphahell sau xSlayder chestii de genu as vrea daca stiti big grin
Funda

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu numele conteaza, pentru ca cei care nu te cunosc nu te cauta dupa nume... big grin
Conteaza ce video-uri pui pe youtube, asa te vor gasi mai multi daca video-ul va fi foarte vizionat si foarte comentat... Eu de ex. am pus simplu numele meu, iar video-urile mele sunt foarte apreciate si zi de zi se aboneaza cineva la canalul meu, am abonati chiar si din America, dar nu de aceia iti spun sa ma laud, iti spun doar ca sa stii ca nu numele conteaza... Bafta!