| MixGaming a întrebat:

Salut, as vrea sa ma apuc de gaming pe youtube si as vrea un nume frumos gen cum are xSlayder sau iRaphahell ceva de genul daca imi puteti spune. Multumesc, Fundaaa.,

2 răspunsuri:
| Mauricel a răspuns:

GameApp
xSlayBlitZx

| AgentSaLL a răspuns:

In general iti pui un nume pe care il folosesti la jocuri sau la conturile tale uite de esemplu poti folosi chiar si MixGamer.
In legatura cu gameing-ul nu te sfatuiesc am facut aceiasi greseala si nu am avut nici o satisfactie am 40 de abonati de pe un site care am facut reclama si atat, acesta este chanel-ul meu (orientativ):https://www.youtube.com/channel/UCH5-AwwvtJciLOYEWjJsj8A