| Robotzzzi a întrebat:

As dori sa-mi achizitionez Grand The Auto 5 (GTA 5 ) pe PC din altex.
As dori sa-mi spuneti daca merge jucat dupa cel achizitionez sau nu.Am inteles ca data lansari va fi in 20.11. 2014.

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Cred ca poti face pre-order si nu, nu ai gresit..pe PC se va lansa toamna aceasta scrie si in trailer. Data nu o stiu fix, dar ti-as recomanda sa il iei pe Xbox sau pe o alta consola Next-Gen pentru ca cerintele PC vor fi cam mariwinking

| Robotzzzi explică:

Am pc luat in 2014
Stai calm ca-mi va merge.
Nu sunt bogatasi sa am atatia bani sa dau pe console + modare...