| Blumaan a întrebat:

As dori sa stiu daca exista vreun hack pentru grepolis.Stiu ca este un joc browser,iar probabilitatea ca voi sa spuneti ca nu exista este mare, dar as dori un raspuns care sa-mi rezolve cerinta happy

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Nu se poate pentru ca e serverbased. adica aplicatia ruleaza pe un server, browserul fiind doar interfata.
deci ca sa poti face ceva ar trebui sa ai cumva access la pachetele de date si sa le modifici.
pentru un joc obscur nu v-a incerca nimeni sa faca un hack pentru ca nu merita efortul.
just sayingwinking