| Cezar_4927 a întrebat:

as dori sa stiu daca exista hack-uri pentru jocul browser The-West? funda happy

Răspuns Câştigător
| Ashenstar a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista
am auzit tot felul de prostii la unii dar nu asculta ca sunt doar minciuni
este clar dovedit ca nu exista hackuri am stat si am cautat de miau sarit ochii din cap si nimic am gasit doar ceva care trebuie sa iti dau numele si parola si imediat ce le scriai si dadeai open ti se fura si cand incercai sa intri scria parola gresita
te rog funda

2 răspunsuri:
| Ashenstar a răspuns:

Nu exista
imi pare rau da si eu am cautat si nu exista
funda te rog
de fapt am gasit ceva dar este doar ca sa iti fure contul
asa mi-am pierdut contul de lvl 49