| virgil_2066 a întrebat:

As dori si eu niste jocuri pentru placa video gforce 5500fx 258mb 2g de ram procesor Intel pentium 4 2. 80Ghz. Vreu niste jocuri care sa nu se miste sacadat sau altceva, dar nici mario sau minecraft, vreau niste jocuri gen ca Puniser(FPS) sau ca Eragon(RPG)

1 răspuns:
| Liviu781 a răspuns:

Pai cu cerintele astea tu nu vrei jocuri gen minecraft? laughing pai eu as zice ca ar merge ( pe minime ) call of duty modern warfare 2 si 3 si cam atat ca pe cerintele alea nu am ce sa iti recomand