| Teo192 a întrebat:

as dori si eu sa stiu jocuri gen darkest of days..cu armata dar nu cu tehnologie.ceva gen primul razboi mondial. etc dar nu de strategie. Funda

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

Sa nu fie strategie... ce parere ai de World of Tanks? E MMORPG, deci te joci cu alti playeri, mergi cu tancu, facei echipa etc. Si este exact reconstituirea celui de-al 2-lea razboi mondial. Gasesti aici : http://ggames.ro/world-of-tanks/ review complet al jocului cu trailer, gameplay, pros&cons dar si cerinte de sistem. Bafta la joaca;)

| Teo192 explică (pentru LyonSsS):

Ok mersi. dar stiu jocul laughing dar pentru ca te-ai uitat si mi-ai dat detalii iti dau funda happy Salut

| LyonSsS a răspuns (pentru Teo192):

Ms, happy sa stii ca in afara de shootere, daca zici ca elemini strategia, e cam greu sa mai gasesti ceva. Daca vrei shootere se gasesc mai multe pe tematica asta

4 răspunsuri:
| nichy2012 a răspuns:

Pai nu stiu cauta si tu medal of honor da unu mai vechi ca asta nou e cu viitor da in fine am jucat mdal of honor da sa stii ca e greu bafta la cautat! FUNDA?

| Teo192 explică (pentru nichy2012):

. il stiu altceva?