| dovahkiin9386e6e a întrebat:

Salut as dori si eu un nickname pentru steam cum ar fi TheRadBrad, nu vreau sa aud raspunsuri de genu trebuie sa insemne ceva, sa te reprezinte

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Johny_George_1997 a răspuns:

Poti incerca
Isuckdick69
sau
IAMgay
sauXxmotherfuckerxX
ai zis ca nu conteaza ce inseamna deci... inseamna ca is bune nu? frate numele til alegi tu.si daca nu ai inspiratie fa ca mine.e mai simplu si sincer sunt chiar ok ca daca ma intalnesc cu cineva pe un joc stie cum sa ma strige si e mai usor si pentru comunitate. parerea mea.acum tu decizi...dar eu zic puneti numele mic ca e mai simplu.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198286567017/