| alexandrusava a întrebat:

As vrea sa descarc jocul Plants vs Zombies Garden Warfare dar imi cere un key log.As vrea sa imi dati si mie un link de unde sa descarc key gen gratis.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexandrusava explică (pentru cosminace):

Frate mersi pentru incercare, dar alta e problema ca, daca vreau sa iau key gen trebuie sa dau euro si nu vreau sa dau.As vrea sa il iau gratis de pe un site sau daca are cineva in calculator deja sa mi-l dea si mie, ca sa pot sa termin downloadul.

| superoidxxl a răspuns:

Ca sa iei jocul trebuie sa-l cumperi de la un magazin gen flanco si acolo in cutia jocului o sa ai un cod si trebuie sa descarci un site ca sa il descarci ti-l scrie in cutia jocului iti trebuie site-ul pentru a introduce codul si pentru a avea un cont la joc si pentru altele deci
nu il poti descarca gratuit.