| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat toate metodele sa imi descarc Plants vs Zombies Garden Warfare 2 pentru PC gratis si nu am putut! Poate cineva sa ma ajute daca poate? Multumesc!

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Nu ai cum să-l iei free... jocul este multiplayer, cine ar sta să decripteze un joc pe care nu poți face nimic offline? rolling on the floor
Poți să-l joci decât dacă-l cumperi de pe Origin!

| nonamehaha a răspuns:

Fratilor am incercat toate metodele laughing Cred ca e mult mai securizat decat Sims 4 siii cred ca trebuie cumparat! Mersi