| ManiacKilleR a întrebat:

Salut as vrea sa imi bag bani in League of Legends prin paysafe adica prin automatele de la magazine si nu stiu cum sa fac... daca imi poate spune cineva pe etape ar fi perfect.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un magazin care are paysafecard ii ceri sa-ti dea codul si dupa vi acasa bagi acolo la lol paysafecard bagi codul si dupa iti da RP

| ManiacKilleR explică (pentru anonim_4396):

Eu ma refer ce sa aleg la automat? ca am fost astazi si nu am stiut pe ce sa dau

| anonim_4396 a răspuns (pentru ManiacKilleR):

Pai 5 euro -25 lei
10 euro -50 lei

| Armando_Catalin_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da men dar cosmot Vodafone sau cum?

| Armando_Catalin_1994 a răspuns:

Da dar cod de care Vodafone cosmote?