| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o consola dar nu sunt decis...Ps3 sau Xbox 360? Daca imi puteti spune cateva pareri. sfaturi. big grin big grin big grin Tnx

2 răspunsuri:
| Børgø a răspuns:

Eu cred ca xBox 360 sau One e mai bun. Dar si PS3 sau PS4 sunt si ele bune.
Funda? :3

| Daniel_Pătru_1997 a răspuns:

Salut! Eu nu ti-as recomanda sa-ti cumperi Xbox 360, ci Xbox One. Pe Xbox360 nu se mai fac jocuri fluent, dar pe cealalata consola mentionata *Xbox One* se fac. Totusi, daca vrei sa joci numai exclusivitati pentru. Xbox 360, poti sa tii-l cumperi.