| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o consola si nu m-am decis dintre psp 3 si xbox 360, ma puteti ajuta sa fac decizia corecta? as vrea cat mai multe detalii (pentru mult gaming)

Răspuns Câştigător
| Timofte_Ameline_1995 a răspuns:

Xbox 360 deoarece xbox-ul este mult mai ieftin, jocurile sunt mai ieftine şi sunt foarte tari şi la ps3 sunt tot ieftine dar ţi se strică repede crede-mă mi sa întâmplat.În opinia mea, eu aş alege xbox deoarece el nu se strica (doar peste câţiva ani) iar la ps3 jocurile nu sunt cine ştie ce, la xbox sunt mai bune.Şi dacă vrei să îţi zic nişte jocuri uită-le aici: gta 5, halo 4 şi naruto-rise of ninja.

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Xbox 360 cred ca-i mult mai bun

| armin111 a răspuns:

Xbox 360 grafica super jocuri superi tari free pe gold lunar controler minunat +kinect+pe mncu care sa te joci gta5

| kikisefu10 a răspuns:

Xbox... are grafica mai buna, jocuri mai faine cu actiune etc. cu camera care te baga pe tine in joc si pe xbox este mai ales gta 5. Acum cum vrei tu.

Întrebări recente