| StJimmy a întrebat:

Salut, as vrea sa imi fac un cont golden pe xbox live...dar nu prea am idee cum. Daca e cineva care ma poate ajuta ( SI CARE ARE DEJA SAU MACAR STIE CE VORBESTE) sa ma anunte happy multumesc.

2 răspunsuri:
| Xemnas a răspuns:

Deci in general cam pe la tot pasul te-ntreaba daca vrei sa-ti upgradezi la Gold.Intrii acolo, completezi ce trebuie si gata. Daca esti dispus sa platesti 200 RON pe an pe net, sper ca ti-am fost de-ajutor.

| StJimmy explică (pentru Xemnas):

Ideea e ca atunci cand il pornesc pe dashboard imi apare ca trebuie sa dau doar o lira pe luna...iar pe site imi spun sa dau 6.eu ce sa mai inteleglaughing imi e cam frica sa incerc am vazut ca se poate plati prin paypal ceea ce e mai ok.