| BoysKiller a întrebat:

Salut,As vrea sa imi ziceti un server de metin2 pvp
care imi da cel mai fain server pvp si primul funda

Răspuns Câştigător
| TinK0de a răspuns:

Asculta asta e super pvpwww.hammerm2.com te da lv 254 si iei de la tyffny langa magazinul general lv 255 ai 100int 100 semiom multe tare itm care dau intre 1000-1010 sau altul http://ymt2.zapto.org/ ambele sunt super tari funda plz:D

| BoysKiller explică (pentru TinK0de):

Iti dau funda. da pe hamer joc da mam plicitsit i fac aproape pe toti da multumesc pentru alalant server

| TinK0de a răspuns (pentru BoysKiller):

Asculta daca mai vrei un server asta e super tare e mai greu de gasit dar e super pvp deci am o arma facuta de mine care da intr 49000-50000 are pietre cu 1000inteligenta 1000 critica iar daca vrei sa donezi 3 euro primesti arma care da intre 2 milioane deci daca il vrei asta e site-ul http://www.metinyoneis.com/ arpopo sa te uiti in item-shop si o sa ramai uimit:D

3 răspunsuri:
| Banica_Emi_1993 a răspuns:

Metin2 Advanced