| Girly97 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma joc si eu niste jocuri Erc Press din seria "Sa ne jucam pe calculator" dar se pare ca nu mai functioneaza CD drive-ul meu extern si fara acesta nu am cum sa introduc CD-urile in calculator. Se pot gasi online cumva? Sau le pot pune cumva in stick? Multumesc.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca sunt jocuri cumparate atunci NU le poti pune pe stick, adica le poti copia dar nu vor merge!
Deci trebuie sa cumperi un CD/DVD drive! Da se poate gasi online!