| AresLusitani a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu ca daca iti faci server de metin si te da cineva pe forum la game force e posibil sa te amendeze? funda celui care imi raspunde (corect)tongue

Răspuns Câştigător
| NumeleNareImportanta a răspuns:

Sincer n-am auzi pana acum ca te poate amenda, daca te amendeaza inseamna ca ai facut ceva ilegal nu doar ca tiai creat server da oricum din parerea mea e ca dai pe luna bani pentru sv sal intreti(sa functioneze) deci daca s-ar intampla vreao "amenda" nu cred ca ca ar fi o suma mare... dupa parerea mea big grin