| Gam3rYT a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot rula Grand Theft Auto 5 pe sistemul meu PC la medium si cam cat FPS as avea.

Configuratie PC

PLACA VIDEO:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3

PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL-CORE G2030 3.0GHZ

RAM:6GB RAM

WINDOWS 7 64BIT

HARD 500GB

SURSA 500W

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

750 fps.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ai inceput si tu ca jipa sa le dai pe "funny"? laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

De la caz la caz. Mi se mai apleca din cind in cind de stupidoizi de-astia. "Daca frec o blonda cu cocoselul meu de 8 centimetri, cit de adinc pot sa o bag si cit ma tine?"

| alii98 a răspuns:

Cu 20-30 fps ca placa ta nu are GDDR5 si ai 6 GB RAM

| Vladut2000L a răspuns:

20 Fps pe low.

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Decat sa joci laguit mai bine te joci alt ceva

| Gam3rYT explică:

Nici un castigator deoarece suneti toti retardati si nu raspundeti concret la intrebare.

| Gam3rYT explică:

Nimeni nu este castigator deoarece sunteti niste retardati si nu raspundeti la intrebarea pusa+ report la aproape toti.