| SkippyPeanut a întrebat:

As vrea sa stiu daca puteti sa imi recomandati un model de procesor care sa se potriveasca pe placa de baza: 945gzm-s2. Acum am un procesor pentium 4 3.00 ghz, placa video geforce gt 630 si 4 gb ram. As vrea um procesor mai bun care sa coste pana la 500 lei.

1 răspuns:
| JusTDoG a răspuns:

Intel Pentium 4 670 3.8 GHz, dar cel mai recomandat ar fi sa iti schimbi placa de baza, pentru ca pe Socket 775 nu prea sunt cine stie ce procesoare bune!