| TheForceOfGames29 a întrebat:

Salut
As vrea sa stiu daca sunt servere de simon spune(jailbreak) si pentru cs:source, stiu ca sunt pentru cs 1.6 si erau si acum cativa ani buni si de css.
in caz ca mai sunt, daca imi puteti da 1-2 dar sa fie romanesti

Răspuns Câştigător
| AmXjKr a răspuns:

CS:S nu este jucat in Romania. Foarte putini romani joaca acest tip de CS. Totusi, uita-te pe comunitatea watf, extream.

| TheForceOfGames29 explică (pentru AmXjKr):

Hm, mersi de raspuns, dar as mai vrea sa stiu un lucru: servere jailbreak romanesti de CS:GO? doar daca stii

1 răspuns: