| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

As vrea sa stiu de unde pot lua skinuri gratis pe cs go fara sa depozitezi ceva...Am auzit ca sunt site-uri dar nu stiu care. Imi puteti zice voi? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Zengaming. PVPRO. sunt site-uri in care faci 1v1, castigi puncte si poti scoate skinuri pe baza acelor pc.

1 răspuns:
| Emin_Anton_1993 a răspuns:

Https://csgofast.com/#r/5heptg..csgo fast primesti 150 de coinuri=cu1.5$ gen primesti 10centi pe zi si poti sa ii scoti fara sa depozitezi