| alexan33 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu ce bonusuri sa pun pe iteme la metin sa nu ma mai bata aia adica sa fiu bun ca e unu pe european mt2 de e cel mai tare si ma bate dintr-un schiil imi puteti spune ce bonusuri sa bag sa fiu mai bun?
Dau funda!winking

2 răspunsuri:
| crazyboy98 a răspuns:

Fratica eu joc de 3 ani metin si pe private sunt bun si pe ro sunt bun dar ma refer la bns de ci contacteaza-ma iti fac un tutorial daca vr. alex_hunter2009

| ItiDauClasa a răspuns:

Pai trebui daca e war sa ai ful aparare sabie si dupa full aparare contra war ca sa nu iti mai scada! Si daca e ninja full aparare pumnals i full aprare contra ninja! Sper ca ti-am fost de folos.