| Deatroiman a întrebat:

Salut,as vrea sa va intreb ceva cam complicat, legat de un joc pe care nu mi-l mai amintesc.Eu vreau sa-mi ziceti poate cum se numea jocul.Jocul era cu masini, cu curse dar aveai masini diferite pe care trebuia sa le deblochezi si fiecare masina avea o abilitate speciala super tare si in ultimul rand avea niste mape super sa zic la care primeai diferite bonusuri.
Cine il gaseste?
Acela ce gaseste acest joc dupa informatiile de mai sus primeste FUNDA ca vreau neaparat sa stiu cum se numea jocul ca e tare.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Uite un link de pe Youtube sa imi spui daca asta e jocul : https://www.youtube.com/watch?v=j_skN7kP2OU. Se numeste Nascar Racers daca nu e asta nu stiu altul care ar putea fi. FUnda?

1 răspuns:
| Deatroiman explică:

Multumesc mult happy