| Себастиан a întrebat:

Stie cineva cum se numea jocul ala care aveai o bara mica, cu o bila (de football probabil) si o aruncai in niste cuburi care se spargeau mai greu, unele mai usor iar unele iti dadeau bonusuri cum ar fi: iti transorma bila intr-una de otrava care topea cuburile mult mai usor, sau iti marea acea bara care-ti respingea bila, sau primeai o mitraliera atasata de bara aia care uneori devenea magnetica si-ti tinea bila sa nu o pierzi...Si ave atot felul de fundaluri de spatiu, sau blocurile deveneau gen ca cele egiptene.
Cred ca jocul era faimos prin 2005-2008-2010, nu stiu sigur..si era absolut genial, il jucam cand se juca si fratele meu.

Chiar vreau sa gasesc jocul asta. Daca ma puteti ajuta, va rog, va sun recunoscator.

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Magic Ball si eu am iubit jocul asta il jucam cand eram mic prin 2004.

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Magic ball sau magic ball2

| IonutZidaru01 a răspuns:

Salut! Jocul se numeste breackout!
Sper ca te-am ajutat! Si mie imi place acel joc! Este super!