| TibisorSibiu a întrebat:

As vrea si eu joc cateva jocuri mai interesante, insa nu stiu cam ce as putea juca pe laptop. Imi plac cele gen "manhunt2", "james bond 007 nightfire", sau cele rpg. Ce jocuri imi recomandati care pot fi rulate pe un laptop HP Compaq6710b, Intel(R) core2 duo t7500, 2,2ghz, 2gb ram, placa video integrata mobile inter(r) express chipset family?

Răspuns Câştigător
| gabriel_9090 a răspuns:

Cel mai tare joc, dupa mine e thrillville off the rails daca iti plac jocurile cu carusele, e bestial incearca-l. happy