| Skadreds a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa am liga 1 la fifa 2008 dar vreau sa am si transferurile din 2012 sau din 2013. In cateva cuvinte vreau sa am la fifa 2008 transferuri din 2012/2013 si echipe romanesti. Vreau sa joc cu steaua si sa am jucatorii astia noi(chiriches, rusescu etc). Va rog sa imi spuneti cum il instalez dar si de unde il descarc. Multumesc

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Http://www.competitii.ro/......-2013-3506 click pe unul din cele 3 fisiere de sub fifa 2008 (scris cu albastru)

| Eduard_Ungureanu_1999 a răspuns:

Pai unde pun fisierul astA?

| Skadreds explică:

Eu am spus ca vreau si echipe romanestistraight face