| IonutZ1923 a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu care sunt cerintele de sistem(minime si recomandate) pentru a juca wwe smackdown vs raw 2008/2010/2011 cu ajutorul programului PCSX2!

Răspuns Câştigător
| AndreIT97 a răspuns:

Iti sugerez sa nu folosesti pcsx2 deoarece se buseste calculatorul. Crede-ma l-am folosit eu pentru un naruto, primul, si desi am un calculator foarte bun, s-a busit. Parerea m ia-ti ps2.

1 răspuns:
| ShadowBoy2000f a răspuns:

Pai daca stii iti poti regla ma mearga la tastatura... SIMPLU