| Valentin0144 a întrebat:

As vrea si eu un joc cu masini care sa aiba grafica bunicica...dar sa nu fie doar curse..adica as vrea ceva de genul GTA, adica sa iti iei o masina sa iti tunezi masina te plimbi faci curse si din astea... daca ar fi si online ar fi super.Ms mult

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Sleeping Dogs! Este mai bun ca gta sau poti incerca de asemenea si saints row the third, foarte bune jocurile! Funda?

| Valentin0144 explică (pentru javiga):

Ms mult.m-am uitat acum la un videoclip pe net cu Sleepin Dogs si e super.ms mult.

4 răspunsuri:
| FlashGun a răspuns:

Midnight Club Los Angeles. Uite si un trailer http://www.youtube.com/watch?v=MF-v1HTqGbY

| BdyBluu a răspuns:

San Andreas Multi Player. (SA-MP ).Add me Bogdii.bluu@yahoo.com si vb mai multe

| Valentin0144 explică (pentru BdyBluu):

Samp joc si eu acum.dar m-am cam plictisit de el